Privaatsuspoliitika

Mema.ee kodulehel olevat e-poodi (edaspidi Veebipood) haldab Mema Loovagentuur OÜ. Me töötleme isikuandmeid vastavuses EU Isikuandmete kaitse üldmääruse ja Eesti Vabariigi seadustega. Meie privaatsuspoliitika selgitab, kuidas ja miks me isikuandmeid kogume ja töötleme.

 • Kodulehte www.mema.ee külastades Ostja isikuandmeid ei koguta. Ostjal on võimalus esitada isikuandmeid vabatahtlikult meililistiga liitumisel või tellimust sooritades. Ostjalt küsitakse ees- ja perekonnanime, e-posti aadressi, telefoninumbrit. Seda tehes annab Ostja Veebipoele selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.
 • Me kogume ja töötleme isikuandmeid vaid selleks, et saata vastuseid Ostja küsimustele ja täita Ostja poolt esitatud tellimusi.
 • Lisaks kogume ja analüüsime anonüümset veebistatistikat selle kohta, kuidas kasutajad veebilehel liiguvad. Teeme seda kasutades tarkvara Google Analytics, mis käsitleb andmeid anonüümsetena ja ei kogu ega töötle isikuandmeid.
 • Veebipood säilitab ostude sooritamise käigus ostja poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Veebipood ei edasta Ostja isikuandmeid väljaspoole Euroopa Liitu või Euroopa Majanduspiirkonda (EMP). Veebipood käsitleb Ostja isikuandmeid konfidentsiaalsetena ja ei edasta neid teistele isikutele, välja arvatud makseid puudutav info, mis edastatakse andmete töötlemiseks volitatud isikule Maksekeskus AS.
 • Makse teostamine toimub väljaspool Veebipoe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Veebipoel puudub ligipääs ostja pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.
 • Veebipood võib kasutada ostja isikuandmeid eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Ostja on andnud selleks oma nõusoleku.
 • Andmeside ostja ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Ostja isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse.
 • Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, e-maili?aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale saatmiseks.
 • Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele, kelleks on Itella SmartPOST, selleks, et kohale toimetada kaupa. Edastatavateks isikuandmeteks on ees- ja perekonnanimi, telefoninumber ja Ostja poolt valitud pakiautomaadi asukoht.
 • Veebipood saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.
 • Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.